7 December

ADO Den Haag - FC Twente

Den Haag

7 December

Donar - BAL Weert

Groningen

7 December

SAMEN. Lycurgus - Sliedrecht Sport

Groningen

7 December

PSV - Fortuna Sittard

Eindhoven

8 December

Vitesse - Feyenoord

Arnhem

8 December

FC Groningen - FC Utrecht

Groningen

10 December

Ajax - Valencia CF

Amsterdam

12 December

Netwerk ontbijt Business Open Amstelborgh

Duivendrecht

13 December

sc Heerenveen - Willem II

Heerenveen

14 December

ADO Den Haag - FC Groningen

Den Haag

15 December

FC Emmen - Sparta

Emmen

15 December

Feyenoord - PSV

Rotterdam

15 December

SAMEN. Lycurgus - Zaanstad

Groningen

17 December

Beker: sc Heerenveen - Roda JC

Heerenveen

19 December

Beker: FC Groningen - FC Utrecht

Groningen

19 December

SAMEN. Lycurgus - Kaposvar /Ried

Groningen

21 December

sc Heerenveen - Heracles Almelo

Heerenveen

21 December

Donar - Aris Leeuwarden

Groningen

21 December

PSV - PEC Zwolle

Eindhoven

22 December

Ajax - ADO Den Haag

Amsterdam

22 December

FC Groningen - FC Emmen

Groningen

22 December

Vitesse - VVV-Venlo

Arnhem

4 January

Donar - BAL

Groningen

10 January

SAMEN. Lycurgus - Draisma Dynamo

Groningen

11 January

SAMEN. Lycurgus - TT Papendal

Groningen

18 January

Donar - Apollo Amsterdam

Groningen

18 January

Feyenoord - sc Heerenveen

Rotterdam

19 January

Ajax - Sparta

Amsterdam

19 January

FC Emmen - Heracles Almelo

Emmen

19 January

ADO Den Haag - RKC Waalwijk

Den Haag

25 January

sc Heerenveen - AZ

Heerenveen

25 January

SAMEN. Lycurgus - Active Living Orion

Groningen

26 January

Vitesse - FC Emmen

Arnhem

26 January

FC Groningen - Ajax

Groningen

26 January

PSV - FC Twente

Eindhoven

1 February

ADO Den Haag - Vitesse

Den Haag

1 February

Feyenoord - FC Emmen

Rotterdam

2 February

Ajax - PSV

Amsterdam

8 February

FC Groningen - Vitesse

Groningen

8 February

sc Heerenveen - VVV-Venlo

Heerenveen

8 February

PSV - Willem II

Eindhoven

8 February

SAMEN. Lycurgus - VoCASA

Groningen

9 February

FC Emmen - FC Twente

Emmen

9 February

Donar - Den Helder Suns

Groningen

15 February

Donar - New Heroes Den Bosch

Groningen

15 February

ADO Den Haag - PSV

Den Haag

16 February

Vitesse - sc Heerenveen

Arnhem

16 February

Ajax - RKC Waalwijk

Amsterdam

22 February

FC Emmen - Willem II

Emmen

22 February

Feyenoord - Fortuna Sittard

Rotterdam

22 February

FC Groningen - VVV-Venlo

Groningen

23 February

sc Heerenveen - ADO Den Haag

Heerenveen

23 February

Vitesse - PSV

Arnhem

29 February

ADO Den Haag - Heracles Almelo

Den Haag

1 March

PSV - Feyenoord

Eindhoven

1 March

Ajax - AZ

Amsterdam

7 March

FC Emmen - VVV-Venlo

Emmen

7 March

sc Heerenveen - Ajax

Heerenveen

7 March

Vitesse - FC Twente

Arnhem

8 March

Feyenoord - Willem II

Rotterdam

8 March

FC Groningen - PSV

Groningen

13 March

ADO Den Haag - Fortuna Sittard

Den Haag

14 March

Ajax - FC Twente

Amsterdam

15 March

PSV - FC Emmen

Eindhoven

19 March

Donar - Landstede Hammers

Groningen

21 March

Donar - ZZ Leiden

Groningen

21 March

Vitesse - Willem II

Arnhem

21 March

sc Heerenveen - RKC Waalwijk

Heerenveen

22 March

FC Groningen - AZ

Groningen

22 March

Feyenoord - Ajax

Rotterdam

22 March

FC Emmen - FC Utrecht

Emmen

4 April

Donar - Den Helder Suns

Groningen

4 April

PSV - Heracles Almelo

Eindhoven

5 April

Ajax - PEC Zwolle

Amsterdam

5 April

ADO Den Haag - FC Emmen

Den Haag

9 April

Donar - ZZ Leiden

Groningen

10 April

FC Groningen - sc Heerenveen

Groningen

11 April

Vitesse - RKC Waalwijk

Arnhem

11 April

Feyenoord - VVV-Venlo

Rotterdam

12 April

PSV - Sparta

Eindhoven

12 April

FC Emmen - Ajax

Emmen

16 April

Donar - Landstede Hammers

Groningen

18 April

Donar - Feyenoord Basketbal

Groningen

22 April

ADO Den Haag - Feyenoord

Den Haag

22 April

FC Groningen - Fortuna Sittard

Groningen

22 April

sc Heerenveen - FC Emmen

Heerenveen

23 April

Ajax - Vitesse

Amsterdam

25 April

PSV - FC Utrecht

Eindhoven

25 April

FC Emmen - RKC Waalwijk

Emmen

25 April

Feyenoord - FC Groningen

Rotterdam

26 April

Vitesse - Sparta

Arnhem

30 April

Donar - Aris Leeuwarden

Groningen

3 May

Ajax - VVV-Venlo

Amsterdam

3 May

FC Groningen - ADO Den Haag

Groningen

3 May

sc Heerenveen - PSV

Heerenveen

3 May

Vitesse - Heracles Almelo

Arnhem

10 May

ADO Den Haag - PEC Zwolle

Den Haag

10 May

FC Emmen - AZ

Emmen

10 May

Feyenoord - Vitesse

Rotterdam

10 May

PSV - RKC Waalwijk

Eindhoven